Ronita Zeneli
Ronita Zeneli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Kosovë
  • Jeton në
  • FerizajBiografia

BIOGRAFIA: Ronita Zeneli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo baladë popullore. Më datë 3 Qershor 2018, Ronita Zeneli publikon videoklipin "Pishman". Muzika e këngës u punua nga Shkumbin Nebihu. Më datë 23 Maj 2019, Ronita Zeneli publikon videoklipin "M'ka Mashtru". Muzika e këngës u punua nga Bini Nebihu, teksti u shkrua nga Fadil Topalli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bini Nebihu. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Më datë 22 Janar 2021, Ronita Zeneli publikon videoklipin "O Gurbet". Orkestrimi i ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0