Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rony Rag

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  126
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Rony Rag është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Shkurt 2019, Rony Rag publikon videoklipin "Shqipet". Më datë 21 Prill 2019, Rony publikon videoklipin "Kejt Bashk". Më datë 3 Qershor 2019, Rony & Grido publikojnë videoklipin "Si Familje". Më datë 15 Shtator 2019, Rony publikon videoklipin "Kcejm Valle". Teksti i këngës u shkrua nga Rony Rag. Më datë 7 Dhjetor 2019, Rony publikon videoklipin "Shqipet 2". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production. Rony Rag k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (12)

5
4
4
4
6
3
6
9
5
5
2
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

OG043

Joniad Banushi

Sekondari

Baba Li

Eleminimi

Çartani

Mali G Grand Thugz

Rudi

KMC

Lazy

Tags: Rony Rag, Rony


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet