Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rony Rag
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  127
Këndon kryesisht: hip-hop

Rony Rag është këngëtar i njohur. Më datë 15 Shkurt 2019, Rony Rag publikon videoklipin "Shqipet".

Më datë 21 Prill 2019, Rony publikon videoklipin "Kejt Bashk".

Më datë 3 Qershor 2019, Rony & Grido publikojnë videoklipin "Si Familje".

Më datë 15 Shtator 2019, Rony publikon videoklipin "Kcejm Valle". Teksti i këngës u shkrua nga Rony Rag.

Më datë 7 Dhjetor 2019, Rony publikon videoklipin "Shqipet 2". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.

Rony Rag ka njoftuar se do publikojë së shpejti videoklipin "Vija-Vija". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

2

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet