Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rony Rag - Te Kam Prane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

28/03/2015

2015-03-27T23:14:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Kam Prane" kënduar nga Rony Rag.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rony Rag i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ryva Kajtazi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E di se gjithmon njesoj do te jet per ne
Asgje s'do te ndryshoj,asgje ne mes nesh
E di une dua te jem veq me ty baby
Une e ti ku askush s'na sheh

Ref:

Vec me ty ndihem mire baby
Ndihem mire baby
Vetem kur te kam prane baby
Te kam prane baby

E di ti me do, me do , i imi ti je
Sa here qe jemi bashk i harrojm te gjith na baby
Dua qe ta din , ta din sa shume te ndjej
Sot te dua me shum se dje

Ref:

Vec me ty ndihem mire baby
Ndihem mire baby
Vetem kur te kam prane baby

Te kam prane baby (6x)
Te kam te kam te kam te kam te kam pran babyMë Shumë Këngë Nga Rony Rag:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet