A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Rony Rag - Shqipet


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  79

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/02/2019

2019-02-15T18:58:13

BALERINA,JENI ZVERDH SIKUR MANDARINA,
KALLZOMNI PSE HESHTET KUR UN HINA,
JENI GRUP ME CUCA,KREJT E DINA,
NA E DINAAA,..
KUKSIAN,JO SE DU ME U FRY MAN,
PO BURRNIN MA FALI QAI VEN,
SOT ME KRENARI PO E THEM,
I KAM NGJA GJYSHIT TEM,
KQYRI VET,KREJT MAS VETI,
KREJT PO THOJN RONYN E DUM,
TI GJUJ N GUR,DIL EDHE N PLLUMA,
JE QOBAN I KUALIFIKUMM,
SHOKT E MI NJONI TJETRIN SE SHESIN,
MOS FOL SHUM SE TA PRESIM VESHIN,
SHOKT E TU PARA MEJE VEC HESHTIN,
PO KNON SHUM PO VEC ME LEK DHEZIN,
SHOKT E MI NJONI TJETRIN SE SHESIN,
MOS FOL SHUM SE TA PRESIM VESHIN,
SHOKT E TU PARA MEJE VEC HESHTIN,
PO KNON SHUM PO VEC ME LEK DHEZIN,
VET E THE KU SUN E PREK DIELLIN,
KOM KTO G QE T VIN EDHE T MSHELIN,
UN N SHPI TANE TA BIM EGJELINN
PIK SHINJESTRE E KOM VEC SEMIN,
HAJDE FOLIM G REAL PAK,
PO TASH T LUTEM MENJEN NDAJE,
KUR FOL PER DJEMT E LONDRES,
TI PIDH NONE GOJEN LAJE,
SE E SHAVE KREJT KUKSIN,
I HINE KSAJ BELAJE,
QAJI REFUGJAT KAMARIER,
KA ME T THON TY BAKSHISHIN MAJE,
PEDERUCA THONI QE JU NGUCA,
SJENI BANDA JU JENI CUCA
MO E BUKRA,QAJO ME NISHAN N SY,
COJI T FALA THUJ RONI DO ME T **,
(EJJ)
(TA KAM PSHURR KARRIEREN)
(MA KEQ SE HYSENIT)
(LITTLE BITCHES)
...
SHOKT E MI NJONI TJETRIN SE SHESIN,
MOS FOL SHUM SE TA PRESIM VESHIN,
SHOKT E TU PARA MEJE VEC HESHTIN,
PO KNON SHUM PO VEC ME LEK DHEZIN,
VET E THE KU SUN E PREK DIELLIN,
KOM KTO G QE T VIN EDHE T MSHELIN,
UN N SHPI TANE TA BI EGJELIN,
PIK SHENJESTRE E KAM VEC SEMIN,
SHOKT E MI NJONI TJETRIN SE SHESIN,
MOS FOL SHUM SE TA PRESIM VESHIN,
SHOKT E TU PARA MEJE VEC HESHTIN,
PO KNON SHUM PO VEC ME LEK DHEZIN,
SHOKT E MI NJONI TJETRIN SE SHESIN,
MOS FOL SHUM SE TA PRESIM VESHIN,
SHOKT E TU PARA MEJE VEC HESHTIN,
PO KNON SHUM PO VEC ME LEK DHEZIN,
VET E THE KU SUN E PREK DIELLIN,
KOM KTO G QE T VIN EDHE T MSHELIN,UN SHPI TANE TA BI ME ENGJELLIN,
PIK SHENJESTRE E KAM VEC SEMIN


Lyrics submited by Pak rensie-Cards (4)

2019-03-22 10:43:58
KUKSIAN...
JO S'E DU ME U FRY MAN
PO BURRNIN MA FALI QAI VEN
SOT ME KRENARI PO E THEM
I KAM NGJA GJYSHIT TEM
2019-03-05 05:22:17
KUR FOL PER DJEMT E LONDRES,
TI PIDH NONE GOJEN LAJE,
SE E SHAVE KREJT KUKSIN,
I HINE KSAJ BELAJE,
QAJI REFUGJAT KAMARIER,
KA ME T THON TY BAKSHISHIN MAJE
2019-03-03 09:33:55
KUKSIAN, JO SE DU
ME U FRY MAN
PO BURRNIN
MA FALI QAI VEN
U krijua nga Alonso 2019-02-18 18:12:19
Shokt E Mi Njoni Tjetrin Se Shesin
Mos Fol Shum Se Ta Presim Veshin
Shokt E Tu Para Meje Vec Heshtin
Po Knon Shum Po Vec Me Lek Dhezin

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019