Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rony - Kejt Bashk

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kejt Bashk".
3. Video është e këngës "Kejt Bashk", por nuk këndohet nga Rony.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rony - Kejt Bashk  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  40

Komente

2 🔥

21/04/2019

2019-04-21T17:58:15+00:00Edhe firmato me i pas rrobat
une per flamur kejt i heki
edhe me ardh Nato e kejt Amerika
une veq UQK e njeki
sot kejt SHQIPET mu em dojn
e kjo per ty nuk o normal
nashta po dokna KATIIIL
po un jom Katiil me vokal
sa burra sa gra bree 99
erdhen tuj qa bre
kejt KUKSI i priti
bile bile u kapen perqafe
NA JENA VLLAZEN GJAKUN ZBON ME PRISHH
A JENA A NUK JENA LUANATT E SHQIPNIS.

REF.2
mpaska marr malli me i pa
edhe iher kejt SHQIPET bashk
skom ardh me marr fam prej tyne
po me e majt fjalen qe e dhash
amanet GJYSHII mka lon
mtha SHQIPET bashk me i bo
ti mke ngja mu e ki burrnin BIR
me ndryshu ket kohh.

OJ SHQIPE i kom do shok ngurbet
sa vujtjet i kan provu
doganat pa pasaport
qdo shtet tu i kalu
se na jena kocka tforta
na sdina me u tut bre
na ja dalim edhe vet
me na lan mes rruge
se rruga ne na rritti
na boni kto qe jena
a e din qysh na rreh zemra
per SHQIPET me dy krena.

REF.2
mpaska marr malli me i pa
edhe iher kejt SHQIPET bashk
skom ardh me marr fam prej tyne
po me majt fjalen qe e dhash
amanet GJYSHII mka lon mtha
SHQIPET bashk me i bo
ti mke ngja e ki burrnin BIR
me ndryshu ket koh.


Ky tekst u dërgua nga Edina.MKartolina (2)

11
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Rony Rag:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet