Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rony - Angela Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Pse dyshon
A e kupton që je tu m’kalu n depresion
Zemra jem ka duru
Po tash mo s’po duron
Se kejt kto që po menon
Jan iluzion
A e kupton A e kupton
Që për ty botën
Kejt botën
Për ty jom n gjendje
Me e nal dhe kohën
Sa story kena bashk
Jo nuk harrohen Harrohen
1 dit me nejt pa ty
Un kejt tërbohem Tërbohem
O Angela

REF.:
Kërko falje
Kërko falje veç për sedër
Ska mo ndarje
Un nuk mo asnji tjetër
Vetëm ti je
Edhe ki me kan gjith jetën
Pse po dyshon
Un të du ma shum se veten

Nuk guxon kush me t mërzit
Se i plasi me dinamit
Për ty botën e kthej përmbys
Veç me ti pa tu qesh dy syt
Se si ti bota njo ka
Njo për mu tjera ska mo
Fajet mi ke lan ti
Leje nuk e e dim se kush e ka
Kshuqë ule ule betin
Edhe hajde kërko falje
T njoh ma mir se njeh veten
Betu jena ska mo ndarje

REF.:
Kërko falje
Kërko falje veç për sedër
Ska mo ndarje
Un nuk mo asnji tjetër
Vetëm ti je
Edhe ki me kan gjith jetën
Pse po dyshon
Un të du ma shum se vetenPublikimi: 29/07/2021
Teksti: Rony Rag & Princ1
Video Produksioni: Maxim Aladini
Edit: Max2Max Entertainment
Color: The Post Brothers Albania
Studio Recording: Duahit
Orkestrimi: Tim HouseRony - Angela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Angela".
3. Video është e këngës "Angela", por nuk këndohet nga Rony.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rony Rag:


Komente 0