Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosario Montes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
Rosario Montes është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diem

Mayre Martinez

Jennifer Peña

Brenda Asnicar

Shy'm

Eleftheria Eleftheriou

Maite Perroni

Dulce Maria

Jennette Mccurdy

Elena Ristevska

Tags: Rosario Montes


Komente mbi këtë artist