Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
The Rose

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: The Rose është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 19 Gusht 2015, The Rose publikon videoklipin "I Go Hard". Më datë 28 Shkurt 2016, The Rose publikon videoklipin "Qa Din Ti". Më datë 27 Korrik 2017, The Rose publikon videoklipin "Narkomani I Letrave"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diti-G

Uki

Floriant Salihu (Flow)

A Link

Ralien

Albo 06

Underground Mc

Natra

Dora

J.B.

Tags: The Rose, Rose, Fati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet