A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rosela Gjylbegu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  350
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Rosela Gjylbegu është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Rosela eshte diplomuar në vitin 2005 për gjuhë angleze në Shkollën e Mesme Pedagogjike "Gjuhët e Huaja" në Shkodër dhe ka përfunduar studimet e larta për psikologji në Fakultetin e Shkencave Sociale pranë Universitetit të Tiranës prej kur edhe jeton në Tiranë. Punon në administratën shtetërore dhe studion për master në fushën e të drejtave gjinore. Rosela ende nuk ka publikuar ndonjë album. Ajo ka deklaroi per teksteshqip.com "Tashmë çdo gjë gjeh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Ethet E Së Premtes

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Formula E Lumturise
Jam Aty
Pafundesi
Deshire


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Samanta Karavella

Orinda Huta

Miriam Cani

Anxhela Peristeri

Greta Koçi

Ronela Hajati

Elvana Gjata

Besa Kokëdhima

Anjeza Shahini

Mariza Ikonomi


Tags: Rosela Gjylbegu

Rosela Gjylbegu në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019