Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu - Per Ne Te Dy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Një dhe një bëjnë dy,
rri e më shikon në sy,
sa u lodha ti e di.

Po të duash shko,
ndryshe rri e më dëgjo,
e kuptova sa më do.

[Refreni 1]:
Unë, s'mund të pres pa fund.
Tani flas veç unë, për ne të dy.
Ti, më ke lodhur shumë.
Tani nisu shko, larg më qëndro.

[Refreni 2]:
Erdhi koha të t'dëgjoj.
Shumë mësova të duroj.
Më në fund do ta dish,
një dhe një bëjnë dy.
Jo më s'dua të dëgjoj,
fjalët pa kuptim harroj.
Më në fund do ta dish,
një dhe një bëjnë dy.

Fjalë, veç fjalë pa fund.
Ëndrra po sheh, lajka shumë
S'më ke njohur kush jam unë.

Njëherë nis loton,
njëherë qan, njëherë gëzon.
Zemrën bosh ke pasë gjithmonë.


Ky tekst u dërgua nga N   namik

Rosela Gjylbegu - Per Ne Te Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ne Te Dy".
3. Video është e këngës "Per Ne Te Dy", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:


Komente 0