Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu - Moj Bubrrec Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Param,param,pam,pam,parma,param
Moj bubrrec,moj bubrrec ti gjith diten rrin tuj ec
Mbledh e mbledh e grumbullo a thu vall per mu punon×2
×2
Param,param,pam,pam,param,param

Moj bubrec po vij met pa nje varg gru me jep hua se ta laj po se ta lij vera per nje varg te jap dy varg tjera
×2

Moj bubrrec moj bubrrec ti gjith diten rrin tuj ec ×2
Mbledh e mbledh e grumbulo a thu vall per mu punon
Param,param,pam,pam,param,param
×2


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Rosela Gjylbegu - Moj Bubrrec
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Bubrrec".
3. Video është e këngës "Moj Bubrrec", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:


Komente 0