Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu - S'ka Ma Të Bukur Se Pranvera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

s'ka ma t'bukur se pranvera
çilin lulet nji nga nji

ikin zogj't edhe lan çerdhen
vijn me u gzumun përsëri

[refreni]:
hajde pra moj pranverë
çilnaj zemrat si përherë
hajde pra moj pranverë
naj mbush zemrat plot me erë

nuk përshkruhet asnjihera
sa gazmend ka njikjo stinë

çdo gja sillet kah pranvera
jetë të lumtur na përtrinë

[refreni]


Ky tekst u dërgua nga  namik

Rosela Gjylbegu - S'ka Ma Të Bukur Se Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Ma Të Bukur Se Pranvera".
3. Video është e këngës "S'ka Ma Të Bukur Se Pranvera", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:


Komente 1