Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu - O Zambak I Bardhë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

O zambak zambaku i bardh-e of e of aman.
Je ma e buk'ra nër mahall-e of e of aman.

[Refreni]:
Moj zemrush moj zemrush synin si kërkush.

Në mahallë e në qytet-e of e of aman.
Ty t'ka nana për kimet-e of e of aman.

[Refreni]

Falmi Zot-o kraht e p'llumbit of e of aman.
Sa të dal n'mahallë t'katunit of e of aman.

[Refreni]


Ky tekst u dërgua nga  namik

Rosela Gjylbegu - O Zambak I Bardhë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Zambak I Bardhë".
3. Video është e këngës "O Zambak I Bardhë", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:


Komente 0