Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu - Xhamadani Kuq Si Gjaku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38

Xhamadanin kuq si gjaku kuq si gjaku
ta qendisa prej maraku.

Fije-fije me gajtan me gajtan-e.
Ojna-ojna per sevda-e.

[Refreni]:
Dil ne dere te t'shikoj pak!
Ta qendisa per marak.
Sa ta shoh si t'rrin ne shtat
hajde djalo te rrijme pak.


Ky tekst u dërgua nga  namik

Rosela Gjylbegu - Xhamadani Kuq Si Gjaku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhamadani Kuq Si Gjaku".
3. Video është e këngës "Xhamadani Kuq Si Gjaku", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

45

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:


Komente 0