Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu - Per Mu Paska Kene Kismet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28

Jar per mue paska kenun kismet
me kene ti e tjerakuj.
Mbasi te du' te due
ban merhamet
jar edhe ti me duej.

Jar kah t'i shoh syte
s'mund t'i ndaj.
E prej gojet nuk te l'shoj.
Fort po m'mbushen syte me vaj
Jar moj si s'mbaroj?

Jar te vegova e m'ra t'lig-e
humba krejt-e shkova dam
e pashe mire-e se s'mund t'dal açik
Jar ty moj e zoje e ran'.


Ky tekst u dërgua nga  namik

Rosela Gjylbegu - Per Mu Paska Kene Kismet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Mu Paska Kene Kismet".
3. Video është e këngës "Per Mu Paska Kene Kismet", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:


Komente 1