A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rovena Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  150
BIOGRAFIA: Rovena Ibrahimi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vlonjate. Në Maj 2004, Rino Ritem & Rovena Ibrahimi marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Zgjohu". Më datë 2 Prill 2013, Rovena Ibrahimi publikon videoklipin "Dy Nga Dy". Më datë 8 Prill 2013, Rovena publikon videoklipin "Kush Do Qe Te Marre Grua". Më datë 27 Korrik 2013, Rovena Ibrahimi publikon videoklipin "Mos Me Mbaj Inat". Muzika e këngës u punua nga Adrian Hila. Më datë 2 Shkurt 2014, Rovena Ibrahimi & Grupi Ali Pasha publikojnë videoklip...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Shoqeria

Vashezo


» Dërgo Një Këngë »

Lum O Kush Martohet
Amane
Kush Do Qe Te Marre Grua
Te Shtepi E Vjeter
Motra Me Vellane
Zemra Me Ka Mbet
Mos Me Mbaj Inat
Dy Nga Dy
Ilaci Beqarit


Artistë Të Ngjashëm:

Arta Allushaj

Adriana Koreta

Dori

Kozeta Shabani

Luljeta Kuraja

Lumnije Menxhiqi

Sevi

Irma Gurakuqi

Alma Velaj

Burbuqe Rada


Tags: Rovena, Rovena Ibrahimi, Rovena Ibraimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019