Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena - Trupi Si Qiri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

make make make

make trupi si qiri
cupezo cupezo
edhe syri rrush te zi moj
cupezo cupezo 2×

REF: 2×
nena me ka marre
zoti maka vrare
djale vogel sevdani
djale more djale

make make make

make gojen si kuti
cupezo cupezo
edhe gushe per flori
cupezo cupezo 2×

REF: 2×
nena me ka marre
zoti maka vrare
djale vogel sevdani
djale more djale

make make make

make buzen si qershi
cupezo cupezo
edhe mezi per je ri
cupezo cupezo 2×

REF: 2×
nena me ka marre
zoti maka vrare
djale vogel sevdani
djale more djale

make make make

lermo djale rehate ti
o djalo sevdali
kam per vete ska me per ty
o djalo sevdali 2×

REF: 4×
nena me ka marre
zoti maka vrare
djale vogel sevdani
djale more djale


Ky tekst u dërgua nga Kejsi

Rovena - Trupi Si Qiri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trupi Si Qiri".
3. Video është e këngës "Trupi Si Qiri", por nuk këndohet nga Rovena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 0