Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena - Syzeza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Syzeza o vetulla llaja-
c'te kishte o zili dynjaja (2×)
plasen djemte o moj nga sevdaja (2×)
lum c'ka rritur moj mamaja

Syzeza moj vetulla llaja (4×)

obo bo bo bo sy moj syzez-o
obo bo bo bo cma dogje zemren-o

Kur shkon me shami menjane
me ngadal o se dogje fshane (2×)
seç e çmënde moj gjithë dynjanë (2×)
edhe male moj për mënjanë

Syzeza Syzeza
Syzeza Syzeza

Kur shkon poshte dhe perpjete
cbela kane o me mua djemte (2×)
une do mar o te dua vete (2×)
bilbili o me zë kë le ta

Syzeza o vetulla llaja (4×)


Ky tekst u dërgua nga Anila Berati

Rovena - Syzeza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syzeza".
3. Video është e këngës "Syzeza", por nuk këndohet nga Rovena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 0