Live Video

Rovena Ibrahimi - Shoqeria  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/02/2013

2013-02-06T17:36:08

Këngë e albumit:

"Shoqeria"
Mere dhender mere aman
Dhe nusen ne valle
Bashke le ta djegim aman
Shamin e beqarit

Ref2x
Shoqeria shoqeria
Dor me dor kalon shamia
Shoqeria moj shoqeria
E digjet kenga dhe dollia

Sot ne dasmen tende aman
Naten le ta gdhime
Per endrat e moshes aman
Dhe per beqarine

Ref shoqeria shoqeria
Dor me dor kalon shamia
Shoqeria moj shoqeria
E digjet kenga dhe dollia

Shoqeria shoqeria
Dor me dor kalon shamia
Shoqeria moj shoqeria
E digjet kenga dhe dollia


Ky tekst u dërgua nga Xhuliana
Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:

Më Shumë...