Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Ibrahimi - Lule Mos Me Prek Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

sa lule behari te tha në të duar
lule mos më tha prek më te vetëm mua
e lule mos më tha prek më te vetëm mua
lule no

se lule behari kudo kishte plotë
e lule mos më prek ti gjej dot
lule mos më prek ti gjej dot
lule no

Refreni.
e lule lule moj mos më prek
emrin nuk e zgjova vet
eja herme prek një herë
e lule lulë aty ri për herë (2×)

lule mos më prek përse vall më thua
atë prekim të mente unë dua
e atë prekim të mente unë dua
lule no

prek more preke në floket e duart
aromën e djalit të kish vetëm mua
e aromën e djalit të kish vetëm mua
lule no

Refreni.
e lule lule moj mos më prek
emrin nuk e zgjova vet
eja herme prek një herë
e lule lulë aty ri për herë (4×)


Ky tekst u dërgua nga Bruna

Rovena Ibrahimi - Lule Mos Me Prek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule Mos Me Prek".
3. Video është e këngës "Lule Mos Me Prek", por nuk këndohet nga Rovena Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 0