Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Ibrahimi - Do Vij Nënë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

U nisa nene e po vij
Ne dere babe per tek ti
Ne djepin ku me gje gji
Nje nate me ty ta gdhij

Per gjumin o qe ste ka zene
Do ta sjell o per ty moj nene

Refreni
Do vij nene se ta di hallin
Do vij nene do ta sjell djalin
Kur ti puthesh syne e ballin
Me nipin do shuash mallin

Neper boten ane e kend
Ku se kam cuar moj nene
Por jo si ne prehrin tend
Nje nate gjumi se ka zene

Do te vij neno do vij
Sa here te me marre malli
Edhe te dua te rri
Tani nuk me le me djali
Rovena Ibrahimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/06/2023
Teksti: Nexhip Seraj
Orkestrimi: Bio Records
Video Produksioni: Ar VisualRovena Ibrahimi - Do Vij Nënë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Vij Nënë".
3. Video është e këngës "Do Vij Nënë", por nuk këndohet nga Rovena Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 0