Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Rovi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 9 Tetor 2019, Rovi publikon videoklipin "Pa Mua". Muzika e këngës u punua nga Vullnet Ibraimi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Irida Pojani

Taunita

Lily N

Florida Dushku

Arjanita Shala

Neshi Cakolli

Xhirjana

Fatlume Mamuti

Katrin

Eli Qorri

Tags: Rovi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet