Më mbaj mend (për 1 muaj)

Roza Sadiku - Garderoba Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Garderoba ime
Un jam Roza
Vajz sharmante
Jam qapkëne
Por elegante

Gjith dollapin
E kam plot
Qfar të vesh sot
Nuk gjej dot

Ref
Eh shoppingun shume
E dua te gjithe rrobat
Thojn "Më merr Mua"
Nuk e di kam rënë
Në hall veq edhe 1 palë
Këpucë po i marr

Stilin tim zdi si ta
Shpjegoj kam shum
Stile askush smund
Ta imagjinoj

Gjithë dollapin
E kam plot
Qfarë të veshë sot
Nuk gjej dot

Ref
Eh shoppingun shum
E dua të gjithë rrobat
Thojnë "Më merr mua"
Nuk e di kam rënë
Në hall veq edhe 1 palë
Këpucë un Po I marr


Ky tekst u dërgua nga Elsa HashaniRoza Sadiku
Publikimi: 01/10/2016
Festivali: Diamond Fest 2016


Roza Sadiku - Garderoba Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Garderoba Ime".
3. Video është e këngës "Garderoba Ime", por nuk këndohet nga Roza Sadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Roza Sadiku:


Komente 0