TEKSTESHQIP

Rozana Kaba
Dashnia E Pare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnia E Pare" kënduar nga Rozana Kaba.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitori i këngës dhe autor i orkestrimit është Xheni Meçe, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Ejup Shabani.