TEKSTESHQIP

Rozana Kaba
Amaneti Zemres
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Amaneti Zemres" kënduar nga Rozana Kaba.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e kompozoi Xheni Meçe, ndërsa autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë Ejup Shabani.