TEKSTESHQIP

Rozana Kaba
Pika Lumturie
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pika Lumturie" kënduar nga Rozana Kaba.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për kënaqësinë e të gjithëve, ky projekt përcillet në tregun e gjerë të muzikës i punuar në aspektin vizual edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 28 Maj 2022. Autor i vijës melodike dhe autor i orkestrimit është Vullnet Ibraimi, teksa për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Rozana Kaba & Vullnet Ibraimi.