Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrahman Pagarusha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3
Rrahman Pagarusha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentGjithe Shqiptaret Ne Nje Shpi (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Asip Xhambazi

Zenun Maksutaj

Syle Mahalla

Lekë Duhoni

Ali Zogiani

Vitor Dushi

Bajram Baja

Ali Grabovci

Januz Mushkolaj

Enver Kolgeci

Tags: Rrahman Pagarusha, Rrahmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet