Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Rrapo Hazizaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Rrapo Hazizaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 24 Janar 2011, Rrapo Hazizaj publikon videoklipin "Nena Ime Shqiperi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shpetim Selami

Ledio Arapaj

Nimet Sulkaj

Altin Malo

Klordian Rama

Redi Penko

Ylli Alushaj

Ilia Basho

Refat Sulejmani

Fatos Xhaferi

Tags: Rrapo Hazizaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet