Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rrem Gjakova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Rrem Gjakova është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 17 Dhjetor 2019, Rrem Gjakova publikon videoklipin "Ta Haj Buzen Lali"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Besi Avdo

Faton Thaqi

Besnik Sinani

Shkelzen Masholli

Xhavit Lezi

Luan Qallaku

Mejdi Tafaj

Jeton Murati

Hajdar Gashi

Granit Shala


Tags: Rrem Gjakova

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet