Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rreze Bekteshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  80
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Rreze Bekteshi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Rreze Bekteshi lindi ne Shqiperi dhe me pas u shperngul ne Kosove. Ajo ka bashkepunuar me kompozitore te talentuar. Këndoi në disa festivale edhe koncerte. Në Korrik 2015, Rreze Bekteshi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2015 me këngën "Hurt"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhesika Pengili

Ilva Latifi

Ana Kodra

Klea Fureraj

Djellona Krasniqi

Anika Berisha

Arbnora Rexhepi

Elta Ademi

Roza Sadiku

Lorina Dula

Tags: Rreze Bekteshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet