A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rron KRZ

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Rron KRZ është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij eshte Rron Kryeziu. Vjen nga komuna e Vtis. Ai sapo ka perfunnduar shkollen e mesme dhe ka realizuar 2 spote: Më datë 23 Korrik 2008, Rron Krz publikon videoklipin "çelsi". Me këtë këngë, Rron Krz u paraqit në këto festivale: VFM 2009 (2009), Zhurma Show 2008 (2008), Top Fest 5 (2008). Më datë 4 Maj 2010, Rron Krz publikon videoklipin "Retox"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lil Ami

Bidaki

F-Boogie

Fajt

Bigg V

Oran G

Xhema Aka Jemayli

Agon Nimani

O.D (Overdose)

B-Bami


Tags: Rron Krz, Ron Krz, Rron Kryeziu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019