A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rron KRZ
  • Emri i Vërtetë:
  • Rron Kryeziu
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: hip-hop

Rron KRZ është këngëtar i njohur. Emri i tij eshte Rron Kryeziu. Vjen nga komuna e Vtis. Ai sapo ka perfunnduar shkollen e mesme dhe ka realizuar 2 spote:

Më datë 23 Korrik 2008, Rron Krz publikon videoklipin "çelsi". Me këtë këngë, Rron Krz u paraqit në këto festivale: VFM 2009 (2009), Zhurma Show 2008 (2008), Top Fest 5 (2008).

Më datë 4 Maj 2010, Rron Krz publikon videoklipin "Retox".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Rinor3  

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019