A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Rron KRZ & Shkumbin Kryeziu - Ne Kry I Lidhur Me Zinxhir


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/11/2011

2011-11-09T19:56:40

Më Shumë Nga

Shkumbin Kryeziu

Këngë e albumit:

"R&b And Hip-Hop"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Kry I Lidhur Me Zinxhir" kënduar nga Rron KRZ & Shkumbin Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rron KRZ & Shkumbin Kryeziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019