Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rron KRZ - N'prishtinë  (Feat. Lura)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Prodhim I Shoqnis (Mixtape)"

Komente

Asnjë Koment

10/06/2018

2018-06-10T17:07:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'prishtinë" kënduar nga Rron KRZ.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rron KRZ i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rron KRZ:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet