Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rrufeja - Rrufeja-Party

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrufeja-Party".
3. Video është e këngës "Rrufeja-Party", por nuk këndohet nga Rrufeja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rrufeja - Rrufeja-Party  (Feat. 2po2)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Mos Um Prek N'tel"

Këngë e albumit:

"3 Ideja Neja Te Rrufeja"

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Nga Super Sonic"

Këngë e albumit:

"Crazy Girl"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

2po2

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Phat beni
Sonte kam ardh mu knaq hajde
dhe ti me mu ska ktu me nejt
duhet mu qu me vallzu me
kendu 2po2 rrufeja ketu te
na eshte neja esht kenaqesia
argetimi ky eshte veq fillimi
i nejes tone qe sdo t'ket
perfundim deri ne megjes deri
n'agim pa pushim ger she s harro
me t'keqen vetem per nje moment
qoni duart lart ta kallim sonte
krejt kete vend phat beni ne
shtepi me ju si gjithnje nuk
jam veq vet ketu jan edhe haverat
e mi tan naten tu pi gotat mbushura
me raki sa je tu ndez knaqsi se jo
mahi veni po kallet tash kerkush ulen
nuk po rrin mos kshyr oj loqk hajde
afrohu se ketu ska mbarim 2high solider
sonte ne shtepi ne qdo kohe ne qdo vend
ne kokat tuja si gjithnje...

Refren
Nuk e di se a do t'kete mbarim
fest knaqsi sonte pa dyshim
2po2 rrufeja kujdesen per kete
nat mbushni gotat gjith ngritni
duart lart.

Rrufeja
Ketu ne kete vend tem jena ba mija
veta femra t'bukura t'mira dridhen
sikur petlla ti bukuroshe qa po
kshyr se di hin ne mes tranoji
haverat e mi e kjo tjetra po
silletsikur pula n'helli veq po
pi po kshyri edhe joint po pshtjelli
tash po e dini se kush eshte me
ju deri n'mengjes rrufeja esht
ketu do t'kendojm per ju kjo nat
pa u harru me vallzu pa pushim
prej tjerve mu dallu edhe ketu
me mu tu kendu eshte phat ben
mbreti edhe keta shok qe i kena
per mas veti eshte ka kallet ky
vend me qit kete krejt rend shum
msheft po vjen sa njeri po pret
n'rend por nuk eshte nje qudi
qe eshte gjith kjo mbledhi na
ku jena hi e kena pa pluhin e hi..

Refren
Nuk e di se a do t'kete mbarim
fest knaqsi sonte pa dyshim
2po2 rrufeja kujdesen per kete
nat mbushni gotat gjith ngritni
duart lart.


Ky tekst u dërgua nga Besfort-shaqiri-viti
Më Shumë Këngë Nga Rrufeja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet