TEKSTESHQIP

Rrugaci I Art
Teritor Rreziku
Lyrics
(Feat. Kobra & Stealth Hb)

...
Haayyyy
Rrugai Qart matherf**ker
Edhe 1 dost tri e kina ktu
Kobra a.k.a Helmusi
...

Rrugaqi Qart
...
Saher qe un vi ti shkeli me qka ki
Me tingull ushtri un ta qi at vetmi
Jom i eger eger kryt ta ndaj nfleger
Si jasht... qe ujku vjeter
U rrita ne rrug ku rruges jeten ja fala
Kurr problemit si ika me gjoks i dola para
E kom gjakun e nxet si prushi nogjak
Ti hin po RRUGAQI te lan me gjak
Shkurt e shqip shoki mos dalt pun me ket njeri
Une kshyri per seri qati n'minuta ja terri
Jom HASJAN HASJAN mu plumi nuk um vran
Nona mka beku me gjinin qe ma ka dhon
Mka thon djali nanes ti kurkujt mos ja ki friken
E kush ta ka inat qati ti rrasja thiken
Uki qfar uki dost ti je cop muti
Une jom uki qe nonen ta nuki motherf**ker
...

Ref;2 Rrugaqi Qart
...
Boll mo me llafe hala su musht mend
Mu bashku tok e qjell na se lshojm ket vend
I qoj kejt N"RROT SOMS prej t'fundit der t'parit
Kta fallca pa bes un i ha per zgjalli
...

Stealth HB
...
Me dy tri fjalt e par m'vjen rradha met kallxu prap
Ju ka ju hap si dinamiti per toke tane tperplas
Avash kur tum nxehet gjaki prit pak sa ta mar hakun
Esht fakt e din te ton kur vin Hellbanianz qonu nkom
Me ne nuk ka mo hile me ne nuk ka mo kthesa
Mos u tut kur dvi si hije mka hije dhe kejt i heshta
Tash erdha 2her ma i fort mat fortit i ngula n'tok
Ma t'dobtit tash jeni ju k k k kejt kryesort
Ju skeni bole me thon ju skini zemer me dal
Ju skeni shanc as guxim neve me na kall
...
...
Knej ka Londra shum po folin le t'folin se skan bole
Let shohin kur qaty nori kur tja shkrep karikatorin
32 pluma nkry ta thom direkt e nsy
Me HB nuk keni shanca me u shty me u shty
...

Ref;2 Rrugaqi Qart
...
Boll mo me llafe hala su musht mend
Mu bashku tok e qjell na se lshojm ket vend
I qoj kejt N"RROT SOMS prej t'fundit der t'parit
Kta fallca pa bes un i ha per zgjalli
...

Kobra a.k.a Helmusi
...
Shshsh shtyju pak a po doni shum a pak
Kryt... bum gjak rre shiptarski jo zezag
Kom ni qe pom shajn kom ni qe pom gjuhen let ruhen
Pa prit me plum shpuhen paguhen per shamjet qe gjuhen
Ka un o qun ti nuk ma nje BIOGRAFIN
SKIVLANJALI USHTRIN HEJ TA QI FAMILIN
Ti qe po don mu shty un spo du me hi me ju fmijaqa
Hahaha pom boheni shum rrugaqa
Kur kerset plumi ulet zoni e tmer gjumi
2 metra dhe perfundi ej shoki une jom qaj quni
Qe ta pruni vdekjen para vaktit shpirtin nferr
Vet ke lyp fer familja jote tmer
Un ta mar jeten n'menuren ma tragjike
Ku pidhin e nones dole pidh ti ike
Jav qi gangsterat e mamit ku djal prej SKIVLJANIT
Qysh ka thon aj KOBRA UNE KOM ZEMER LUANIT
...

Ref;2 Rrugaqi Qart
...
Boll mo me llafe hala su musht mend
Mu bashku tok e qjell na se lshojm ket vend
I qoj kejt N"RROT SOMS prej t'fundit der t'parit
Kta fallca pa bes un i ha per zgjalli

DËRGOI: