Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrustem Orllati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Rrustem Orllati është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hysni Gashi

Herolind Orllati

Ramadan Sahiti

Esat Maliqi

Taulant Sokoli

Hagji Gjugja

Sabit Godeni

Xhevdet Hysa

Artim Shyti

Bajram Haliti

Tags: Rrustem Orllati


Komente mbi këtë artist