Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rrustem Orllati & Xhemajl Orllati - Kur T'a Kthyem Kosovë Shpinen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur T'a Kthyem Kosovë Shpinen".
3. Video është e këngës "Kur T'a Kthyem Kosovë Shpinen", por nuk këndohet nga Rrustem Orllati & Xhemajl Orllati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rrustem Orllati & Xhemajl Orllati - Kur T'a Kthyem Kosovë Shpinen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Xhemajl Orllati

02/11/2019

2019-11-02T15:05:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur T'a Kthyem Kosovë Shpinen" kënduar nga Rrustem Orllati & Xhemajl Orllati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rrustem Orllati & Xhemajl Orllati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rrustem Orllati:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet