Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rruzhdi Dervishi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Rruzhdi Dervishi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 26 Gusht 2019, Rruzhdi Dervishi publikon videoklipin "Kushtuar Shaban Dervishit". Më datë 27 Janar 2020, Rruzhdi Dervishi & Muharrem Elezi publikojnë videoklipin "Per Flamur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Sahiti

Esat Maliqi

Herolind Orllati

Rrustem Orllati

Dren Zhuniqi

Nysret Sadiku

Sabit Godeni

Hagji Gjugja

Genc Pirraku

Artim Shyti

Tags: Rruzhdi Dervishi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet