A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Muzikë Popullore Tetovare Shqip

:: Më Të Klikuarit e Javës

Jola Puci, njihet ndryshe si Jola dhe ka lindur në Kelcyre, por eshte rritur ne qytetin e Durrësit. Ajo është këngëtare dhe tekst-shkruese. Ka marre p...
Në vitin 2003, Resmije Zeqiri, Mejreme Kurti & Marija publikojnë albumin "Kollazh". Më datë 26 Shtator 2012, Mejreme Kurti publikon videoklipin "10...
Pedagog, këngëtar, kompozitorë, instrumentist-piano, orkestrues, analist i muzikës dhe organizator i jetës artistike dhe pjesmarës në shumë Festivale ...
Më datë 6 Qershor 2016, Resmije Ameti publikon videoklipin "Këngë Për Nuri Seferin". Më datë 20 Nëntor 2016, Resmije Ameti publikon videoklipin "Ku...
Në vitin 1994, Lindita Purellku, Naser Lutfiu & Ferit Lutfiu publikojnë albumin "Syte E Tu". Në Dhjetor 2012, Lindita Purrellku merr pjesë në Fest ...
Në vitin 2014, Alma Daci publikon albumin "Kenge Dasmash 2014". Në vitin 2015, Alma Daci publikon albumin "Kenge Dasmash 2015". Në vitin 2016, A...
Më datë 29 Shtator 2010, Elbansan Munishi publikon videoklipin "Dajalaret". Më datë 16 Korrik 2016, Elbasan Munishi publikon videoklipin "Puthja E ...
Asan Memishi lindi në Sllatinë të Tetovës. Shkollën fillore e kreu në vendlindje. Me kultivimin e këngës folklorike mirret që në moshë të re. Deri më ...
Habil Akiku jeton dhe punon ne Gostivar. Merret me muzike qysh prej moshes 17 vjet ku ne moshen 20 nxjori albumin e tij te pare dhe videoklipin me ken...
Më datë 13 Maj 2010, Adnan Kamberi publikon videoklipin "Më Fal". Më datë 15 Dhjetor 2010, Adnan Kamberi publikon videoklipin "Nuk E Meritoj". N...
Në Qershor 2003, Jetmir Rexhepi merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Mos Zbulo Ti O Shi". Më datë 9 Korrik 2013, Jetmir Rexhepi publikon videokli...
Më datë 16 Gusht 2017, Rovena Hoti, Feti Jakupi & Garip Jakupi publikojnë videoklipin "Pavaresi". Më datë 4 Janar 2019, Rovena Hoti publikon videok...
Në Dhjetor 2012, Arshik Miftari merr pjesë në Fest Nota e Artë 2012 me këngën "Ti O Nuri I Bukurise". Më datë 26 Mars 2015, Lindita Purrellku publi...
Më datë 15 Qershor 2010, Sinan Zylbehari publikon videoklipin "Ndarja"....
Më datë 7 Nëntor 2015, Teuta Gerbovci publikon videoklipin "Nënë Më Mungon". Më datë 22 Maj 2016, Teuta Gerbovci publikon videoklipin "Cika Diaspor...
Më datë 6 Korrik 2015, Zemri Vejseli publikon videoklipin "Syt E Mi T'kofshin Fal". Teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Më datë 25 Shkurt 2019, Zemri...

:: TOP 100

» Renditja e Plotë »


:: VideoKlipe Shqip

» Renditja e Plotë »

:: Të Rejat E Fundit


:: Fotogaleria
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019