TEKSTESHQIP

Adnan Kamberi
Ne Gurbet E Kam Nje Vlla
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Gurbet E Kam Nje Vlla" kënduar nga Adnan Kamberi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u kurua në çdo aspekt, ky krijim muzikor u bë i disponueshëm në tregun e gjerë të muzikës i kompletuar me profesionalizëm me një klip muzikor, video produksionin e të cilit e punoi A Films. Ky videoklip u publikua më 22 Shkurt 2023. Muzikën e këngës e kompozoi Emin Aliu, tekstin e kreu Sami Aliu, ndërsa orkestrimi e përshtati Mentor Sylejmani.