Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rudi Hasanllari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Nizhavec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Rudi Hasanllari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Rudi Hasanllari ka lindur ne Nizhavec dhe njekohesisht jeton aty. Ai kendon neper dasma dhe perreth zones eshte shume i kerkuar. Ka nje ze te mrekullueshem. Më datë 17 Shkurt 2017, Rudi Hasanllari & Aldi Zhurda publikojnë videoklipin "Kolazh Popullor"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Rudi Hasanllari

Komente 0