Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rudi - 100% Shqipetar 2012 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

une jetoj per shqiperine sepse jam shqiptar
nje rrecitim per shqiperin tesh si kurr me par
jam i papermbajtshem
kur flas per kundershtar e tradhtar
pa meshiren me te vogel do te terhiqen zvarre.
kjo eshte kenga ime
kjo eshte fjala ime
nje fjale patriotike pra kjo eshte ndjenja ime
eshte shpirti im i gdhendur mbi kte krijim
per cdo antishqiptar do kete vetem percmim
diskriminim
ngado qe shkojme ne kemi fame
fituar nga gjaku qe dhame
se djemt shqiptar nuk mund te merren neper kam'
fjala albanian kur shqiptohet mbjell panik
te fut frik
nuk njeh mik prandaj ik
toleranca zero per ata qe na luftojne
qendruam neper vite dhe prap veten tregojme
por tani refreni im po vjen ngadal
nen stilin tim te eger 100% shqiptar.Nuk kemi video për këtë këngë.


Rudi
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/02/2013


Rudi - 100% Shqipetar 2012
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100% Shqipetar 2012".
3. Video është e këngës "100% Shqipetar 2012", por nuk këndohet nga Rudi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rudi:


Komente 0