Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rudi & XXL - E Kena Djeg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Nuk e di se sa veta duan Rudin por e di se un du shume
asnjehere nuk pajtohem me fundin gjithmone kerkoj me shume
ne vonojme te afrojme gjithmone ate qe per ne godet
e kur e marrim persiper me nez kerkush se din qa pret...

(ref)
kshu qe,forca tan qyteti qo n'kam,
hajde me djeg me ne (uee)
e forca vllazen ku ka shqiptar,
hajde me djeg me ne (uee)
se kur terbohem un askush s'me mban
prandaj sot un du me djeg (uee)
e hajde krejt lagjet ku jan nji nat ma shum pa fjet (uee)
Rudi
Publikimi: 08/11/2008


Rudi & XXL - E Kena Djeg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kena Djeg".
3. Video është e këngës "E Kena Djeg", por nuk këndohet nga Rudi & XXL.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rudi:


Komente 0