Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rudina Magjistari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 45 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Rudina Magjistari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Rudina Magjistari lindi në Tirane në 26 gusht 1975 dhe është prezantuese në TV Klan. Ajo ka nisur karrierën e saj ne televizion që në moshën 15-vjeçare, duke realizuar dhjetëra e dhjetëra programe dhe formate televizive. Prej vitesh drejton programin e saj të përditshëm shumë të ndjekur në TV Klan, i cili fillimisht u quajt "Takimi i Pasdites". Pas një viti tërheqje nga ekrani, për arsye se lindjes së vajzës së saj, prej shtatorit 2016 ajo është ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donika Gashi

Alisa Baraku

Odeta Dervishi

Valbona Xeka

Valbona Mema

Inis Gjoni

Alma Bektashi

Elinara Shehu

Jeta Faqolli

Hirushe Xhemali

Tags: Rudina Magjistari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet