Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rudina Muharremi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21
 • Vendlindja:
 • Ishem, Durres 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali 
 • Mosha:
 • 45 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Rudina Muharremi është një poete. Autore e 5 vellimeve poetike: "Hojet E Zemres", "Lutje Lulesh", "Valsi Vallezon Vetem" "Orët e Tokës" "Hënë mbi Kodra" prozë Jetëshkrimit "Im Ate Mjeku I Te Gjitheve". dhe Librit me poezi dhe tregime "Kur ndërronte fustanet" Jeton ne Itali me familjen prej 20 vitesh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Lindita Prenga

Rina Kolonja

Ganimete Jashari

Valentina Llapri

Shpresa Ymeraj (Poete)

Gjelina Xhika

Vjollca Pasku

Sibel Halimi

Angjelina Krasniqi

Mersina Makollari

Tags: Rudina Muharremi, Rudina Beja


Komente mbi këtë artist