Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rudolf Stambolla - Vetem Nje Po Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

E thjeshte eshte fjala, qe kembyem ne te dy
I thjeshte eshte pohimi, qe te dy ne na bashkoi
Nje gje s'po di as un, se ndryshe tingellojti
E ngrohte dhe e embel, si melodi

Te pyeten ne do, me pyeten ne do
Vetem nje po na lidhi
Te dyve ne per jete
Filluam dashurine, bashkimin tone

Te pyeten ne do, me pyeten ne do
Vetem nje po na lidhi
Te dyve ne per jete
Filluam dashurine, bashkimin tone

Drejt nesh u shtru e ardhmja plot e mbushur me shkelqim
Ne sy besim me shprese pasqyruam ne te dy
Dhe duart duke u dridhur, ate cast kur i shtrenguam
Ne shpirtin tone lindi nje tjeter gezim

Te pyeten ne do, me pyeten ne do
Vetem nje po na lidhi
Te dyve ne per jete
Filluam dashurine, bashkimin tone

Te pyeten ne do, me pyeten ne do
Vetem nje po na lidhi
Te dyve ne per jete
Filluam dashurine, bashkimin tone


Rudolf Stambolla - Vetem Nje Po
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Po".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Po", por nuk këndohet nga Rudolf Stambolla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rudolf Stambolla:


Komente 0