Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rukije Katana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Rukije Katana është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Niki Mjeda

Dhurata Haliti

Arta Grajqevci

Rina Shyti

Elvira Morina

Egzona Kryeziu

Ambra Troplini

Estela Nikoliqi

Dea Sabriu

Ermira Ahmeti

Tags: Rukije Katana, Rukija Katana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet