Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rumesa Dibrani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Rumesa Dibrani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 24 Janar 2020, Rumesa Dibrani publikon videoklipin "Poki". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blorentina Morina

Albina Sinani

Nea Hamza

Gresa Hoxha

Anamaria Isufaj

Xhesuida

Era Saraçi

Erika Ahmeti

Lyra Basha

Fortesa Berisha

Tags: Rumesa Dibrani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet